Aktualności

Zmiany w sposobie funkcjonowania SELF na czas pandemii

Szanowni Państwo, 

Informujemy, że z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne wszystkie sesje terapeutyczne zostają przeniesione do cyberprzestrzeni - tj. odbywają się za pośrednictwem komunikatorów internetowych Skype, WhatsApp, Zoom. 

Sekretariat pracuje w tym czasie w godzinach 11.00 - 16.00, od poniedziału do piątku.

O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco. 

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod 606 302 977.

Zdrowia i dużo spokoju w najbliższym czasie, 

Zespół SELF Przyjazne Terapie

 

Konsultacje

Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.

Pomagamy także ON-LINE

Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje problemy. Kontakt ON-LINE to bardzo praktyczna forma spotkań, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu. Zapraszamy na terapię on-line lub spotkania telefoniczne.

Facebook
Contact

Umów się do psychologa

Chcesz umówić się na wizytę? Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem!

Umów się na wizytę!