Ewa Zasada - Diczew

*psychoterapia par *psychoterapia indywidualna *psychoterapia rodzinna

W czym mogę pomóc?

 • Zaburzenia odżywiania
 • Depresja
 • Nerwica
 • Kryzysy życiowe (rozwód, żałoba, trauma)
 • Stany lękowe
 • Niska samoocena i brak wiary w siebie
 • Praca nad motywacją do zmiany
 • Kryzys w związku i relacjach rodzinnych
 • Stres i wypalenia zawodowe

Wykształcenie

 • Uniwersytet SWPS – magister psychologii
 • Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej – pierwszy stopień  psychoterapii systemowej
 • Członek Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej
 • Uniwersytet Jagielloński – filologia rosyjska
 • Uniwersytet Jagielloński – roczny kurs pedagogiczny
 • Uniwersytet Adama Mickiewicza – Studia podyplomowe dla tłumaczy języka rosyjskiego

Kursy i szkolenia dodatkowe

Cykl szkoleń Strefa Psyche SWPS Poznań - „Praca terapeutyczna z pacjentem chorym somatycznie” Joanna Zapała, „Kochanie czy my jeszcze jesteśmy razem? O Budowaniu związku w obliczu pełnienia ról rodzicielskich” Magalena Sękowska, „W jaki sposób uważność może nam pomóc w codziennym życiu?” dr Paweł Holas, „Kiedy strach i lęk wymykają się spod kontroli” prof. Alfons O. Hamm, „Nowoczesna przywództwo w rodzinie” Anna Mazek, „Ratunku moje dziecko jest agresywne” Anna Mazek

Znany lekarz

Znany lekarz Zapraszam osoby, które poszukują wsparcia i pomocy w wyjściu z trudnej sytuacji. Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą, parami i rodzinami w podejściu systemowym. Wykorzystuję też techniki zaczerpnięte z terapii poznawczo-behawioralnej i pracy z ciałem. Bliskie jest mi podejście uważnościowe i bycie tu i teraz. Jestem w trakcie certyfikacji w Wielkopolskim Instytucie Terapii Systemowej. Uczestniczę w licznych wykładach, warsztatach i konferencjach. Systematycznie kształcę się i rozwijam. Korzystam z superwizji, co pozwala mi w pełni profesjonalnie wykonywać swoją pracę. Pomagam osobom zmagającym się z zaburzeniami odżywiania, cierpiącym z powodu depresji, lęku, przeżywającym kryzys życiowy, poszukującym swojego miejsca. W trakcie spotkań staram się stworzyć atmosferę pełną empatii i zrozumienia tak, aby osoba zwracająca się do mnie po pomoc, czuła się bezpiecznie i komfortowo Psychoterapia jest jak podróż. Warto ją odbyć w dobrym towarzystwie.

Pracuję on-line
Prowadzę sesje w języku rosyjskim

Sprawdź usługi, którymi się zajmuję:

Kontakt do mnie*

E-mail: diczew@self-psychologia.pl

WAŻNE: Bezpośredni numer telefonu oraz adres mailowy specjalisty nie służą do kontaktowania się z terapeutą pomiędzy sesjami, w celu uzyskania porady lub pomocy psychologicznej. Służą natomiast do kontaktu w sprawach organizacyjnych, związanych z przebiegiem terapii, oraz do kontaktu z naszym gabinetem poza godzinami pracy sekretariatu.

Gabinet psychologiczny w Poznaniu, w którym przyjmuję:

Konsultacje

Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.

Pomagamy także ON-LINE

Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje problemy. Kontakt ON-LINE to bardzo praktyczna forma spotkań, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu. Zapraszamy na terapię on-line lub spotkania telefoniczne.

Facebook
Contact

Umów się do psychologa

Chcesz umówić się na wizytę? Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem!

Umów się na wizytę!