Aktualności

Bezpłatna pomoc psychologiczna

Od teraz nasz placówka SELF PRZYJAZNE TERAPIE oferuje BEZPŁATNĄ pomoc psychologiczną dla tych osób które potrzebują wsparcia, ale ze względów finansowych nie mogą sobie na to pozwolić. W tym projekcie jesteśmy partnerami Fundacji Terapia to Nie Wstyd:

https://www.terapiatoniewstyd.pl/

https://www.facebook.com/fundacjaterapiatoniewstyd

Będziemy wdzięczni za udostępnienia aby wiadomość mogła trafić do jak największej ilości OSÓB POTRZEBUJĄCYCH

Zapisy:

1) Poprzez stronę fundacji - https://www.terapiatoniewstyd.pl/wirtualna-poradnia/

2) Kontaktując się z nami – sekretariat@self-psychologia.pl

Konsultacje

Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.

Pomagamy także ON-LINE

Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje problemy. Kontakt ON-LINE to bardzo praktyczna forma spotkań, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu. Zapraszamy na terapię on-line lub spotkania telefoniczne.

Spotify logo
Facebook
Contact
SELF Przyjazne Terapie