Aktualności

Break Your Limits

Zapraszam na konferencję internetową BREAK YOUR LIMITS - jestem jedną z prelegentek w sektorze "Psychologia i Rozwój". Będę rozmawiać na tematy radzenia sobie ze stresem ~ Violetta Nowacka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odbierz DARMOWY dostęp (potem jego koszt dla nowych osób wzrośnie do 297 zł) do 50 lekcji sukcesu i zobacz, jak szybko osiągniesz swoje cele, pogłębiając swoją wiedzę z pięciu obszarów:

???? Psychologii i rozwoju osobistego — tutaj dowiesz się m.in. jak zbudować wewnętrzną siłę, zwiększyć inteligencję emocjonalną, by lepiej rozumieć siebie i innych, a także jak zbudować trwale pewność siebie, poczucie własnej wartości i zwiększyć sprawność umysłową.

???? Biznesu i zarabiania — tutaj dowiesz się m.in. jak budować dodatkowe źródła przychodu, znajdować wartościowe pomysły na biznes, rozwijać swoją karierę, firmę, zarabiać więcej i stabilniej, bez obaw o przyszłość.

???? Inwestowania — tutaj dowiesz się m.in. jak mądrze zarządzać swoimi pieniędzmi oraz jak zabezpieczać i skuteczniej pomnażać swoje oszczędności.

⚡ Zdrowia i energii — tutaj dowiesz się m.in. jak zrzucić zbędne kilogramy, zbudować atrakcyjną sylwetkę i sprawność fizyczną bez większych wyrzeczeń. Znajdziesz tu także wiedzę jak polepszyć swoje zdrowie i odporność.

❤️ Relacji z innymi — tutaj dowiesz się m.in. jak robić lepsze pierwsze wrażenie, mówić tak, by inni chcieli Cię słuchać i budować lepszy związek.

Wejdź teraz na ????https://breakyourlimits.pl/?patronat=self_psychologia, póki dostęp jest jeszcze darmowy >>

NAGŁÓWKI:

- 50 lekcji sukcesu — teraz ZA DARMO

- Odbieram DARMOWY dostęp do platformy

- Przełam swoje ograniczenia z Break Your Limits

- 50 lekcji sukcesu ZA DARMO (na razie)

Konsultacje

Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.

Pomagamy także ON-LINE

Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje problemy. Kontakt ON-LINE to bardzo praktyczna forma spotkań, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu. Zapraszamy na terapię on-line lub spotkania telefoniczne.

Spotify logo
Facebook
Contact
SELF Przyjazne Terapie