Aktualności

Chciałbym... Męskie fantazje seksualne. Nowa książka

Stał się przysłowiowy klops. Doczekała się wydania arcyekscytująca książka, do której miałam przyjemność napisać jeden rozdział. Rzecz w tym że książka jest o męskich fantazjach seksualnych i o tym jaki udział mają w tym kobiety i społeczne tabu. Czy dziś jest psychiczna przestrzeń, aby interesować się TAKIMI RZECZAMI?

Autorka Magdalena Kuszewska, świetna dziennikarka może chciałaby powiedzieć za mną: róbmy swoje, ciekawmy się tym, co nas ciekawiło i pamiętajmy, że seks był od zawsze największą konkurencją śmierci

Konsultacje

Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.

Pomagamy także ON-LINE

Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje problemy. Kontakt ON-LINE to bardzo praktyczna forma spotkań, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu. Zapraszamy na terapię on-line lub spotkania telefoniczne.

Spotify logo
Facebook
Contact
SELF Przyjazne Terapie