Aktualności

Warsztaty Ustawień wg. Berta Hellingera

25 czerwca SELF Przyjazne Terapie zapraszają po raz pierwszy na warsztaty Ustawień wg. Berta Hellingera z elementami szamanizmu. Poprowadzi je Maja Palczewska, certyfikowana terapeutka stawień.

Nie musisz się przygotowywać- przyjdź na warsztat jedynie z intencjąTwojego problemu do rozwiązania w dowolnym obszarze- zdrowie, sprawy rodzinne, zawodowe, uczuciowe.

Każdy uczestnik ma własne ustawienie, udział w ustawieniach innych daje niezwykłe wsparcie i poszerza świadomość na temat nas samych.

Twoje ustawienie prowadzi do zmiany w Tobie, a to wpływa na zmianę osób, z którymi łączą Cię więzi w Twoim życiu.

Podczas warsztatów uświadamiasz sobie to, co było w nieświadomości i rodziło problem. Dzięki świadomości zaś- puścisz w ruch transformację sytuacji problemowej.

Wspierająca energia grupy oraz „szamańskie narzędzia” prowadzącej w połączeniu z polem morfogenetycznym, w którym pracujemy- naturalnie sprzyjają transformacji.

Po ustawieniach istnieje możliwość kontynuowania sesji terapeutycznych z psychologami w SELF.

Organizacyjne detale

Cena dla 1 osoby: 500 zł

Zapisy na warsztaty: Zaliczka 150 zł płatna przy zapisie, gwarantuje miejsce na warsztacie, jej wycofanie jest możliwe do tygodnia przed warsztatami

Czas trwania: sobota- 10.00-18.00, 

Lokalizacja: Poznań, Reymonta 21/1

DOBĘ PRZED WARSZTATAMI ZREZYGNUJ Z UŻYWEK

https://www.youtube.com/watch?v=ZimkDDHLThU

Konsultacje

Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.

Pomagamy także ON-LINE

Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje problemy. Kontakt ON-LINE to bardzo praktyczna forma spotkań, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu. Zapraszamy na terapię on-line lub spotkania telefoniczne.

Spotify logo
Facebook
Contact
SELF Przyjazne Terapie