Anna Kawalec

*Terapia dorosłych i młodzieży *Terapia par *Konsultacja seksuologiczna lub psychologiczna *Coaching *Psycholog Sportu

Jestem psychologiem , trenerem umiejętności miękkich, trenerem zdrowia  psychicznego, coachem, doradcą zawodowym, wykładowcą akademickim, konsultantem z 20 letnim doświadczeniem.  Ukończyłam  5 letnie studia na UAM w Poznaniu, Wydział Nauk Społecznych , Instytut Psychologii , z tytułem mgr psychologii. Uzupełniłam swoje kwalifikacje na Studiach Podyplomowych „Psychologia w zarządzaniu” na UAM w Poznaniu oraz Studium Pedagogicznym , również na UAM w Poznaniu. Poza tym poza tym na okoliczność zatrudnienia w Urzędzie Pracy oraz innych miejscach pracy  -poszerzałam swoją wiedzę na licznych kursach zawodowych. Związana byłam również ze środowiskiem akademickim , prowadząc wykłady i zajęcia dla studentów ( Uam, Wyższa Szkoła Handlu i Usług, Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy). Współpracuję z różnymi firmami w zakresie prowadzenia szkoleń, coachingu, konsultacji. Przez 18 lat pracowałam również , jako psycholog szkolny.

Od 20 lat pracuję we wszystkich tych specjalnościach wzbogacając co chwilę swoją wiedzę , dokształcam się i rozwijam. Mam to szczęście , że pracuję w zawodzie , który jest jednocześnie moją pasją. Od października tego roku rozpoczynam Studia Podyplomowe „Seksuologia  kliniczna” na UAM Poznań. Moje zainteresowania zawodowe obracały się również zawsze wokół psychologii sportu i od października tego roku rozpoczynam prowadzenie treningów mentalnych dla młodych piłkarzy (10/12lat) trenujących w Jarocie Jarocin.

W swojej pracy opieram się na koncepcji psychologii pozytywnej oraz nurcie behawioralno-poznawczym.  Wprowadzam także elementy mindfulness .

Prowadzę konsultacje , udzielam pomocy psychologicznej oraz wsparcia dzieciom i rodzicom w kontekście radzenia sobie z emocjami, trudnościami w relacjach rówieśniczych oraz między dzieckiem i rodzicem. Oferuję pomoc w zakresie problemów wychowawczych oraz budowania dobrej, pozytywnej relacji z dzieckiem. Udzielam pomocy i pracuję również z młodzieżą , która przechodzi kryzys rozwojowy . Pracuję także z osobami dorosłymi , które są w sytuacji rozstania, kryzysów emocjonalnych i zawodowych.

 Bliska jest mi „filozofia”  life balance , czyli równowaga między różnymi aspektami życia. Moje motto życiowe: Only sky is the limit:-)))

Pracuję z parami w kryzysie, po zdradzie, z trudnościami natury seksualnej, po traumie. Zajmuję się równiez terapią kink-aware czyli pracą ze społecznością BDSM oraz LGBT+. Kluczowa jest dla mnie dobranie odpowiednich metod pracy, dopasowanych do danego przypadku. Czerpię inspiracje i techniki z różnych nurtów, głównie, poznawczo - behawioralnych, systemowych, narracyjnej terapii par oraz z metody Johna Gottmana i teorii przepływu flow.

Kontakt do mnie*

E-mail: kawalec@self-psychologia.pl

WAŻNE: Bezpośredni numer telefonu oraz adres mailowy specjalisty nie służą do kontaktowania się z terapeutą pomiędzy sesjami, w celu uzyskania porady lub pomocy psychologicznej. Służą natomiast do kontaktu w sprawach organizacyjnych, związanych z przebiegiem terapii, oraz do kontaktu z naszym gabinetem poza godzinami pracy sekretariatu.

Gabinet psychologiczny w Poznaniu, w którym przyjmuję:

Konsultacje

Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.

Pomagamy także ON-LINE

Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje problemy. Kontakt ON-LINE to bardzo praktyczna forma spotkań, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu. Zapraszamy na terapię on-line lub spotkania telefoniczne.

Spotify logo
Facebook
Contact
SELF Przyjazne Terapie