Gabriela Kozioł

*Konsultacje i pomoc psychologiczna *Terapia indywidualna *Interwencje kryzysowe *Psychoedukacja

Wykształcenie:

  • Magister Psychologii (dyplom UAM, specjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz seksuologia kliniczna).
  • W trakcie Akredytowanego Kursu Psychoterapii Pozytywnej (Wrocławski Instytut Psychoterapii).
  • Doświadczenie zawodowe zdobywane w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” w Gnieźnie, Szpitalu Wojewódzkim i Centrum Medycznym HCP w Poznaniu.
  • Członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Stosowanej sekcja Psychoterapii Pozytywnej Transkulturowej.
  • W pracy kieruje się zasadami zawartymi w  Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa.
  • Pracuje pod stałą superwizją.

Szkolenia:

  • Konsultant Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej (Wrocławski Instytut Psychoterapii, WAPP).
  • Neuropsychologia Człowieka Dorosłego - Centrum CBT w Warszawie.
  • Laboratorium Kompetencji Zawodowych: pomoc okołoporodowa, pomoc osobom starszym, pomoc pacjentom onkologicznym. - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
  • Myśleć jak neuropsycholog  - Fundacja Vis Salutis w Łodzi.

Udzielam wsparcia i konsultacji psychologicznych osobom dorosłym doświadczających różnego rodzaju kryzysów życiowych, stanów depresyjnych, zaburzeń nastroju. Przyjmuje Pacjentów doświadczających nadmiernego stresu, chcących pracować nad stosunkiem do świata i samego siebie.


O mnie:

Praca z drugim człowiekiem jest dla mnie niezwykle poruszającym doświadczeniem. Wsłuchanie się w historię drugiej osoby i podjęcie próby zrozumienia doświadczanych przez nią stanów stanów psychicznych, to jeden z głównych celów mojej pracy. Głęboko wierzę w to, że poczucie akceptacji i zrozumienia w relacji może być pierwszym krokiem do zmiany. Uczestnicząc w historii życia osoby na przeciwko mnie, staram się zachęcić do poszukiwania szerszego pola widzenia danej sytuacji. Jak napisała kiedyś Karen Horney „Każde ograniczenie pola widzenia może powodować poczucie osaczenia...”. Uważam, że świadomość tego na czym koncentrujemy swoją uwagę jest niezwykle ważna, ponieważ to często tylko fragment całego obrazu. Kiedy uda się  spojrzeć na ten obraz z dystansu pojawia się przestrzeń do przeżycia go „na nowo”, interpretacji, refleksji, aż w końcu jeżeli poczujesz taką potrzebę - wprowadzenia zmian. Jako ekspert od swojego życia, to Ty oceniasz czy i jakich zmian potrzebujesz. W tym miejscu pozostawiam cytat Nossrat’a Peseschkian’a - twórcy Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej:

„Jeżeli chcesz mieć coś czego nie miałeś nigdy wcześniej, to musisz zrobić coś, czego nie robiłeś dotychczas”.

Kontakt do mnie*

E-mail: koziol@self-psychologia.pl

WAŻNE: Bezpośredni numer telefonu oraz adres mailowy specjalisty nie służą do kontaktowania się z terapeutą pomiędzy sesjami, w celu uzyskania porady lub pomocy psychologicznej. Służą natomiast do kontaktu w sprawach organizacyjnych, związanych z przebiegiem terapii, oraz do kontaktu z naszym gabinetem poza godzinami pracy sekretariatu.

Gabinet psychologiczny w Poznaniu, w którym przyjmuję:

Konsultacje

Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.

Pomagamy także ON-LINE

Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje problemy. Kontakt ON-LINE to bardzo praktyczna forma spotkań, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu. Zapraszamy na terapię on-line lub spotkania telefoniczne.

Spotify logo
Facebook
Contact
SELF Przyjazne Terapie