Maja Palczewska

*Ustawienia wg B. Hellingera

Absolwentka Psychologii Społecznej na SWPS, Mgr Sztuki, Certyfikowana Terapeutka Ustawień Systemowych, Terapeutka Reiki (stopień Mistrzowski), Moderatorka Design Thinking.


Zapraszam na spersonalizowane sesje terapeutyczne oraz warsztaty grupowe metodą Ustawień Systemowych według Berta Hellingera (z elementami szamanizmu oraz Reiki), odczyty z Kronik Akaszy oraz rozmowy wspierające.

W pracy ustawieniowej pomagam wyjść poza ograniczoną perspektywę naszego umysłu, żebydoświadczyć problemu z poziomu kolektywnej Świadomości (skąd przychodzą najwłaściwsze rozwiązania), spojrzeć na własne doświadczenia z perspektywy obserwatora.

Dzięki tej przynoszącej szybkie efekty metodzie, już nawet po jednej sesji możesz ruszyć do przodu, ku lepszemu.

Praca z energią Reiki jest świetnym uzupełnieniem Ustawień. Pozwala na wyciszenie systemu nerwowego i regenerację.

Każda sesja ma swój indywidualny przebieg i jest dopasowana do stanu, potrzeb i możliwości klienta, a ja dbam o emocjonalne i energetyczne bhp pozwalając, aby proces zdrowienia toczył się w samoistny, najwłaściwszy na ten moment sposób.


„Z Ustawieniami Systemowymi zetknęłam się po raz pierwszy ponad 10 lat temu i nieustannie jestem pod wrażeniem tej pięknej metody. Doświadczyłam jej niezwykłych, transformujących i uzdrawiających efektów we własnym życiu. Zobaczyłam, a przede wszystkim poczułam, jak wszystko i wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni. Od tej pory brałam udział i obserwowałam setki ustawień, podczas których czasem bardzo głębokie traumy mogły być zobaczone i utulone. Ale także znajdowane były te miejsca w nas, w których mieszka nasza radość, siła, zdrowie i lecząca wszystko miłość.

Prowadząc warsztaty staram się jak najmniej ingerować w działanie energii. Niezwykle jest patrzeć jak samoczynnie pojawia się Miłość, Wybaczenie, Wdzięczność i Harmonia. Gdy wyłączamy umysł, wydarzają się cuda”

Kontakt do mnie*

E-mail: bpalczewska@self-psychologia.pl

WAŻNE: Bezpośredni numer telefonu oraz adres mailowy specjalisty nie służą do kontaktowania się z terapeutą pomiędzy sesjami, w celu uzyskania porady lub pomocy psychologicznej. Służą natomiast do kontaktu w sprawach organizacyjnych, związanych z przebiegiem terapii, oraz do kontaktu z naszym gabinetem poza godzinami pracy sekretariatu.

Gabinet psychologiczny w Poznaniu, w którym przyjmuję:

Konsultacje

Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.

Pomagamy także ON-LINE

Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje problemy. Kontakt ON-LINE to bardzo praktyczna forma spotkań, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu. Zapraszamy na terapię on-line lub spotkania telefoniczne.

Spotify logo
Facebook
Contact
SELF Przyjazne Terapie