Dzieci narcyza. Jak uwolnić się od narcystycznych rodziców?

Napisane przez: Violetta Nowacka | Dnia: 28.01.2022

Jak funkcjonują rodziny z narcystycznym rodzicem? Jak wydostać się z takiej relacji? 

  1. „Narcyz nigdy się nie myli” – członkowie rodziny wiedzą, że nie można kwestionować tego co uważa narcyz, nawet w przypadku, gdy są to oczywiste błędne przekonania.
  2. „Zawsze musi zostać wskazany winny” – i nigdy nie będzie to narcyz. Należy znaleźć winnego i ukarać za każdy, nawet najmniejszy problem np. stłuczenie szklanki....

https://zaufanyterapeuta.charaktery.eu/porady-dla-pacjentow/dzieci-narcyza-jak-uwolnic-sie-od-narcystycznych-rodzicow

Kliknij, by pobrać:


Konsultacje

Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.

Pomagamy także ON-LINE

Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje problemy. Kontakt ON-LINE to bardzo praktyczna forma spotkań, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu. Zapraszamy na terapię on-line lub spotkania telefoniczne.

Spotify logo
Facebook
Contact
SELF Przyjazne Terapie