Aktualności

Kochaj siebie, ideal-NIE- doskonałe

W księgarniach (oraz w gabinetach SELF Przyjazne Terapie) właśnie dostępna jest książka z udziałem eksperckim Violetty Nowackiej, psycholog i psychoterapeutki pt. Kochaj siebie, ideal-NIE- doskonałe.


To poradnik, napisany na podstawie ośmiu historii „zwykłych” kobiet, a także aktorki Anny Dereszowskiej. Losy bohaterek komentują trzy ekspertki: dwie od metamorfoz wizerunku zewnętrznego oraz Violetta Nowacka, która zebrała i stworzyła know how drogi do wewnętrznej harmonii. Mimo, że losy bohaterek są tak różne, powstała zadziwiająco spójna lista zagadnień, które pomagają dobrze żyć, m.in.

  • jak odnaleźć drogowskazy do własnych wartości  i nauczyć się żyć w prawdzie
  • jak porzucić potrzebę porównywania się i dążenia do perfekcji
  • jak uczyć się z życiowych kryzysów
  • jak nauczyć się myśleć realistycznie,  a nie emocjonalnie
  • jak stawiać innym granice
  • jak doceniać swoje zasoby i znaleźć motywację do doskonalenia tego, co warte jest zmiany

Konsultacje

Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.

Pomagamy także ON-LINE

Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje problemy. Kontakt ON-LINE to bardzo praktyczna forma spotkań, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu. Zapraszamy na terapię on-line lub spotkania telefoniczne.

Spotify logo
Facebook
Contact
SELF Przyjazne Terapie