Poradnia i gabinet psychologiczny Poznań

Poradnia psychologiczna Poznań

Nasz gabinet psychologiczny w Poznaniu tworzy zespół psychologów i specjalistów powołanych do tego, by celnie i dynamicznie pomagać ludziom. W pracy przewodniczy nam myśl o jedności duszy, umysłu, emocji i ciała człowieka. Wspólnie z klientem odkrywamy każdy z tych obszarów. Pomagamy wprowadzać w nim ważne zmiany i razem z nim cieszymy się sukcesem – harmonią tych czterech elementów. Równolegle z pomocą świadczoną przez psychologów proponujemy różnorodne terapie ciała wspomagające układ nerwowy, wykonywane przez terapeutkę z Ukrainy. Taka kooperacja psychofizyczna przyspiesza osiąganie pożądanych celów rozwojowych i jest unikatem na rynku pomocy psychoterapeutycznej.

Przychodząc właśnie do nas możesz poczuć się mile zaskoczony: w standardzie opieki nad klientami mamy szeroko zaopatrzoną kawiarnię i herbaciarnię, a obsługa sekretariatu oraz terapeuci dbają o miłą i dyskretną atmosferę. W poczekalni możesz się odprężyć przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej i zapachu kadzidełek. Wyróżnia nas także to, że nasza poradnia współpracuje z Twoją pamięcią: dzień przed każdą umówioną wizytą dostaniesz smsa z przypomnieniem. Niewątpliwą dogodnością jest rozpiętość czasowa możliwych do umówienia godzin sesji: nasi terapeuci pracują od poniedziałku do soboty, od godz.8 rano do późnych godzin wieczornych.

Gabinet psychologiczny Poznań

Lokalizacja naszych gabinetów jest przyjazna i kameralna. Mieścimy się w odrestaurowanej kamienicy, na parterze, w dystansie do miejsc publicznych, a zarazem w bliskiej odległości od centrum miasta, na urokliwej, zielonej od kasztanowców, bezpiecznej wildeckiej ulicy. Nie obowiązuje tu strefa płatnego parkowania, ale powinieneś zawsze mieć zapas czasowy żeby znaleźć miejsce dla swojego auta. Dla niezmotoryzowanych jest jeszcze wygodniej: dociera tu kilka linii tramwajowych.

Nasi psycholodzy i seksuolodzy pomagają w szerokim zakresie problemów i kierują pomoc do szerokiej grupy odbiorców: dzieci, młodzieży, rodziców, par, rodzin i klientów indywidualnych. Wystarczy, że zapytasz asystentkę, a skieruje Cię do odpowiedniego specjalisty. Wierzymy, że każdy człowiek, z natury dobry, ma wszystko, czego potrzeba mu do bycia szczęśliwym. Towarzyszymy każdemu z naszych klientów w otwarciu się na siebie i innych. Wspieramy ich w osiąganiu wyznaczonych celów. W życiu i pracy kierujemy się wartościami takimi jak: spokój, ufność, szczerość, otwartość oraz autentyczność. Dzięki nim pozostajemy pełni wiary i nadziei na osiągnięcie upragnionych zmian w procesie terapeutycznym.

Zmiana na lepsze to przyjemność, którą możesz odkryć i przeżywać wspólnie z nami!

Violetta Nowacka z zespołem specjalistów

Gabinet psychologiczny w Poznaniu, w którym przyjmuję:

Konsultacje

Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.

Pomagamy także ON-LINE

Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje problemy. Kontakt ON-LINE to bardzo praktyczna forma spotkań, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu. Zapraszamy na terapię on-line lub spotkania telefoniczne.

Spotify logo
Facebook
Contact
SELF Przyjazne Terapie