Aktualności

Witamy

Dear Clients!
Out of concern of those of you who do not speak Polish language, we have expanded the offer of CONSULTATIONS IN ENGLISH. Please see our offer. 

Drodzy Klienci!
W trosce o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, poszerzyliśmy ofertę naszych gabinetów o KONSULTACJE W JĘZYKU ANGIELSKIM. Zapraszamy!


NOWOŚĆ !!!

W naszym dziale Publikacje pojawił się nowy artykuł Violetty Nowackiej dotyczący leczenia uzależnień. Zapraszamy do lektury: Uzależnienia

Konsultacje

Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.

Pomagamy także ON-LINE

Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje problemy. Kontakt ON-LINE to bardzo praktyczna forma spotkań, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu. Zapraszamy na terapię on-line lub spotkania telefoniczne.

Spotify logo
Facebook
Contact
SELF Przyjazne Terapie