Regulamin

Drogi Kliencie, w trosce o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, stworzyliśmy regulamin określający warunki współpracy między Tobą a naszymi specjalistami.

1. Zasada odwoływania wizyt

Umówione spotkanie możesz anulować lub przesunąć do godz. 15:00 dnia roboczego poprzedzającego wizytę. Zmian możesz dokonać telefonicznie lub przez SMS. Jeżeli odwołujesz wizytę po godz. 15:00 poprzedniego dnia roboczego lub w tym samym dniu, w którym ma odbyć się spotkanie – zobowiązujesz się do poniesienia 100% kosztów anulowanej wizyty. Zasada dotyczy również osób umawiających się dzień roboczy przed spotkaniem po godzinie 15:00.

Zasada odwoływania wizyt dotyczy klientów na każdym etapie korzystania z pomocy psychologicznej i obowiązuje także w sytuacjach niezawinionych przez klienta (zdarzeń losowych). Zasada dotyczy także psychologa, do którego udajesz się na wizytę (gdy psycholog odwoła spotkanie niezgodnie z regulaminem – zobowiązany jest do przeprowadzenia kolejnego spotkania nieodpłatnie).

2. Lista osób oczekujących

Osoby zapisane na liście oczekujących są informowane poprzez SMS o zwalniających się spotkaniach dzień roboczy wcześniej do godziny 15:00, co może pomóc w skróceniu czasu oczekiwania na wizytę. Rezerwacja zwolnionego terminu nie jest równoznaczna z anulowaniem kolejnego umówionego spotkania. Osoby, które umówiły się z listy rezerwowej, po godzinie 15:00 dzień roboczy wcześniej, zgodnie z zasadą odwoływania wizyt, nie mogą tego spotkania odwołać bez zobowiązań.

3. Dwukrotne odwołanie wizyty

Jeżeli dwukrotnie odwołasz spotkanie niezgodnie z zasadą określoną w regulaminie – wszystkie poczynione przez Ciebie rezerwacje zostaną zawieszone. Dopiero po uiszczeniu należności za dwie nieodbyte wizyty – kolejna rezerwacja staje się aktualna.

Warunkiem odblokowania rezerwacji jest uiszczenie zaległej zapłaty przynajmniej dwa dni robocze przed umówionym spotkaniem ( przelewem na konto bankowe).

Jeśli klient nie stawia się na wizytę i w ciągu tygodnia nie odpowiada na 2 próby kontaktu ze strony SELF, a ma umówione dalsze spotkania, to mogą one zostać anulowane.

4. Powiadomienie o spóźnieniu

Jeżeli z jakichkolwiek względów przewidujesz, że nie uda Ci się przybyć punktualnie na spotkanie z naszym specjalistą, powiadom o tym sekretariat (poniedziałek - czwartek w godz. 9:00 – 20:00, w piątek 9:00 -19:00) lub psychologa, z którym jesteś umówiony/a. Gdy nie dostaniemy od Ciebie informacji – nasz specjalista ma obowiązek czekać na Ciebie przez 15 min.

5. Formy płatności za spotkanie

  1. Spotkanie w gabinecie – płatność bezpośrednio po zakończonym spotkaniu, gotówką lub kartą.
  2. Spotkanie on-line – płatność przed terminem wizyty przelewem na konto bankowe (potwierdzenie dokonanej płatności należy przesłać na adres: sekretariat@self-psychologia.pl do godz. 15:00 dnia roboczego poprzedzającego spotkanie). Jeśli płatność nie zostanie dokonana do tego czasu, zostanie to potraktowane jako odwołanie spotkania nieregulaminowo, co wiąże się z odwołaniem spotkania i koniecznością uregulowania opłaty za wizytę.

6. Powiadomienie SMS

SELF WYSYŁA CI SMS Z PRZYPOMNIENIEM O SPOTKANIU DZIEŃ ROBOCZY WCZEŚNIEJ (tylko na krajowe numery telefonów). Przed każdym spotkaniem dzień roboczy wcześniej otrzymasz SMSa z przypomnieniem o wizycie. Brak smsa nie zwalnia Cię z odpowiedzialności za umówione spotkanie.

Jeśli nie otrzymasz SMS z przypomnieniem o wizycie konieczenie zadzwoń, tel. 606302977 aby upewnić się o statusie Twojej wizyty. 

7. Korzystanie z pomocy przez osoby bliskie

W trosce o dobro klientów oraz skuteczność terapii, w ramach naszego gabinetu nie zaleca się, by osoby ze sobą spokrewnione oraz będące w bliskich relacjach, podejmowały terapię indywidualną u tego samego prowadzącego w zbliżonym czasie.

8. Wydawanie opinii i zaświadczeń

W przypadku chęci uzyskania opinii lub zaświadczenia za prowadzone spotkania psychologiczne, konieczne jest okazanie dowodu osobistego w celu ustalenia tożsamości. Po odbiór dokumentów należy zgłosić się osobiście do sekretariatu.

Konsultacje

Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.

Pomagamy także ON-LINE

Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje problemy. Kontakt ON-LINE to bardzo praktyczna forma spotkań, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu. Zapraszamy na terapię on-line lub spotkania telefoniczne.

Spotify logo
Facebook
Contact
SELF Przyjazne Terapie