Aktualności

STOP WIRUSOM

Szanowni Państwo,

W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich od pierwszych dni pandemii wprowadziliśmy szczególne środki ostrożności.

Od dziś w naszych gabinetach działa również filtr powietrza, neutralizujący wirusy i bakterie Therapy Air® iOn. Posiadamy certyfikat bezpieczeństwa od producenta, firmy Zepter.

Filtr zawiera 5 systemów filtracyjnych

 • filtr antystatyczny zatrzymujący kurz i pleśń,
 • filtr antybakteryjny eliminujący pyłki oraz bakterie.
 • filtr HEPA powstrzymujący zarazki (w tym wirusa grypy i COVID)
 • filtr antyalergiczny
 • filtr z aktywnym węglem

Dbajmy o siebie, bądźmy zdrowi i bezpieczni!

  Konsultacje

  Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.

  Pomagamy także ON-LINE

  Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje problemy. Kontakt ON-LINE to bardzo praktyczna forma spotkań, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu. Zapraszamy na terapię on-line lub spotkania telefoniczne.

  Spotify logo
  Facebook
  Contact
  SELF Przyjazne Terapie