Aktualności

SZTUKA ROZSTAWANIA

Warsztat przeznaczony jest dla osób zdecydowanych na zmianę, bądź rozpoznawanie jej z różnych perspektyw.
Pierwszym i najważniejszym krokiem w zmianie jest umiejętność rozstawania się z czymś lub z kimś.
Zdecydowanie ułatwia ten ruch zobaczenie pewnej mechaniki od psychologii oraz od strony bardziej podświadomej.
Będziemy przyglądać się w bardzo praktyczny sposób temu, z czym potrzebujemy się rozstać, aby czuć w sobie pewność, zaufanie i szacunek do własnych wyborów i odważnie stawiać kroki. Przymierzymy uczucia jakie temu towarzyszą.
Cale spotkanie Prowadzone z perspektywy psychologii holistycznej i pracy z podświadomością (energetyka) oferuje tak aspekty wiedzowe, jak ipraktycznie introspekcje, prowadzone wizualizacje, medytacje, pracę w parach i możliwość przejścia własnego procesu uświadamiania i uwalniania traum trzymających przeszlość.

Konsultacje

Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.

Pomagamy także ON-LINE

Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje problemy. Kontakt ON-LINE to bardzo praktyczna forma spotkań, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu. Zapraszamy na terapię on-line lub spotkania telefoniczne.

Spotify logo
Facebook
Contact
SELF Przyjazne Terapie