Aktualności

UTRUDNIEANIA W RUCHU DROGOWYM

Pragniemy Państwa poinformować, że w dniu 17.08. rozpoczął się remont ulicy Wierzbięcice. W miarę możliwość zachęcamy do zaplanowania dłuższego czasu na dojazd do gabinetu.

Tych z Państwa, którzy przemieszczają się komunikacją miejską informujemy, że przystanek  św. Czesław na czas remontu jest nieczynny. Najbliższy przystanek tramwajowy to  Różana.

Prosimy o poinformowanie sekretariatu w przypadku, gdy nie uda się Państwu dotrzeć na czas. 

Konsultacje

Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.

Pomagamy także ON-LINE

Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje problemy. Kontakt ON-LINE to bardzo praktyczna forma spotkań, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu. Zapraszamy na terapię on-line lub spotkania telefoniczne.

Spotify logo
Facebook
Contact
SELF Przyjazne Terapie