Bartosz Niemier

*konsultacje psychologiczne *psychoterapia indywidualna dorosłych *psychoterapia młodzieży *psychoanaliza

Psycholog nie pracuje on-line.

Psychoterapia indywidualna, psychoterapia młodzieży, psychoanaliza


Do gabinetu mogą sprowadzić nas różne formy cierpienia, czy to spowodowane relacjami, trudnościami w życiu zawodowym czy czymkolwiek co wiąże się z relacją z otaczającą rzeczywistością. Każdy problem jest istotny i każdy całkowicie podmiotowy.

Jakie są Twoje własne kwestie, które Cię nurtują? Zadawanie sobie pytań jest pierwszym co może nas popchnąć do rozpoczęcia prawdziwej zmiany.

Tak pewne jak to, że są w życiu różne stałości jak dzień i noc, tak samo są też rzeczy, na które możemy mieć wpływ i z którymi możemy żyć w większej zgodzie. Człowiek jest tak złożoną konstelacją emocji, pragnień i potrzeb, że nie da się go zamknąć w proste ramy. Jest to piękne i niesamowite zarazem, ale zostawia dla Nas pole do mówienia, do stawania się i finalnie do zmiany, która przyniesie nam większą satysfakcję z życia.

"Jest ogromna różnica między słuchaniem a słyszeniem." G. K. Chesterton

 • Magister psychologii na specjalizacji psychologia kliniczna Uniwersytetu SWPS wydziału zamiejscowego w Poznaniu.
 • Członek Forum Polskiego Pola Lacanowskiego które jest członkiem Międzynarodowego Zrzeszenia Forów Pola Lacanowskiego (IF-EPFCL),
 • Uczestnik seminariów w Polsce i za granicą, m. in. „Szaleństwo naszych czasów”, „Co przechodzi między pokoleniami”, „Czym jest ojciec”, „Po traumie”, „Co nazywamy wydarzeniem w ciele”, “Niesamowite w pragnieniu nastolatka” i wiele innych.
 • Uczestnik prezentacji klinicznych, poddający swoją pracę superwizji u doświadczonych psychoanalityków.
 • Doświadczenie zdobywał między innymi w:
  • Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu,
  • Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie,
  • Centrum Zdrowia Psychicznego HCP w Poznaniu
  • Wielkopolskim Centrum Neuropsychiatrycznym im. Oskara Bielawskiego w Kościanie.
 • Pracuje jako psycholog szkolny w Zespole Szkół Budowlano-Drzewnych w Poznaniu.

Kontakt do mnie*

E-mail: niemier@self-psychologia.pl

WAŻNE: Bezpośredni numer telefonu oraz adres mailowy specjalisty nie służą do kontaktowania się z terapeutą pomiędzy sesjami, w celu uzyskania porady lub pomocy psychologicznej. Służą natomiast do kontaktu w sprawach organizacyjnych, związanych z przebiegiem terapii, oraz do kontaktu z naszym gabinetem poza godzinami pracy sekretariatu.

Gabinet psychologiczny w Poznaniu, w którym przyjmuję:

Konsultacje

Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.

Pomagamy także ON-LINE

Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje problemy. Kontakt ON-LINE to bardzo praktyczna forma spotkań, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu. Zapraszamy na terapię on-line lub spotkania telefoniczne.

Spotify logo
Facebook
Contact
SELF Przyjazne Terapie