Dominika Nitschke-Michalak

*Konsultacje dietetyczne indywidualne i w parze *Konsultacje dietetyczne dla osób po przebytych chorobach *Konsultacje dietetyczne dla dzieci i kobiet w ciąży *Konsultacje dietetyczne z uwzględnieniem nietolerancji i alergii

Dominika Nitschke-Michalak – dietetyk, doradca żywieniowy

absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu – Technologia Żywności i Żywienie Człowieka
studia podyplomowe na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu w zakresie Dietetyki i Poradnictwa Żywieniowego,
ukończyła kurs Dietetyki Profilaktycznej i Leczniczej według  Tradycyjnej  Medycyny Chińskiej.

Zajmuję się edukacją żywieniową w duchu odżywiania dla zdrowia i gotowania zgodnie z zasadami diety naturalnej. Prowadzę spotkania, szkolenia, wykłady warsztaty promujące zdrowe odżywianie, zmianę nawyków żywieniowych, umiejętność dostosowania żywienia do potrzeb własnego organizmu. W pracy z klientem łączę znajomość dietetyki zachodniej z dietetyką wschodu , szczególnie z Tradycyjną Medycyną Chińską. Podejście holistyczne oraz skupiające się na stanach niedoboru czy nadmiaru ułatwia  propagowanie  świadomego podejścia do żywienia, odżywienia organizmu i utrzymania odpowiedniej diety w zdrowiu i chorobie. Działam na rzecz kampanii Zdrowy Przedszkolak oraz Zdrowy Uczeń.org, szerząc wiedzę wśród najmłodszych i ich rodziców.
Rozwijam swoje umiejętności w stałym kontakcie z pacjentem obecnie na Oddziale Rehabilitacji Kardiologicznej.
Zajmuję się szerzeniem wiedzy i propagowaniem zagadnień z zakresu diety naturalnej.  Współpracuje z Centrum Naturalnego Odżywiania Orkiszowe Pola, gdzie prowadzę wykłady i warsztaty dotyczące świadomego podejścia do żywienia, odżywienia organizmu i utrzymania odpowiedniej diety w zdrowiu i chorobie


Inwestycja


Indywidualne konsultacje dietetyczne (online lub w gabinetach SELF w Poznaniu (1 h)

Pierwsza wizyta:   200 zł
Kontynuacja wizyt: 150 zł

W przypadku zleceń dla firm:

Warsztaty edukacyjne (webinary lub stacjonarnie) 2 h 1000 zł
Warsztaty praktyczne zdrowego gotowania (max 15 osób - około 3 h) 1400 zł

Kontakt do mnie*

E-mail: michalak@self-psychologia.pl

WAŻNE: Bezpośredni numer telefonu oraz adres mailowy specjalisty nie służą do kontaktowania się z terapeutą pomiędzy sesjami, w celu uzyskania porady lub pomocy psychologicznej. Służą natomiast do kontaktu w sprawach organizacyjnych, związanych z przebiegiem terapii, oraz do kontaktu z naszym gabinetem poza godzinami pracy sekretariatu.

Gabinet psychologiczny w Poznaniu, w którym przyjmuję:

Konsultacje

Zespół psychologów i terapeutów dla dzieci, młodzieży i dorosłych zaprasza na konsultacje. Nasi psychologowie prowadzą zarówno terapię indywidualną, jak i terapię dla par oraz rodzin. Pomoc psychologiczna to nasza pasja, a nasz zespół terapeutów został stworzony po to, by pomagać ludziom na jak najszerszą skalę. Jeżeli poszukujesz dobrych specjalistów, którzy w fachowy sposób udzielą Ci wsparcia, skontaktuj się z naszym gabinetem psychologicznym w Poznaniu. Formę terapii oraz metody pracy dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i zasobów klienta. Przyjazna psychologia to nasza wizytówka. Pomagamy także on-line.

Pomagamy także ON-LINE

Nie musisz wychodzić z domu, aby rozwiązać swoje problemy. Kontakt ON-LINE to bardzo praktyczna forma spotkań, zwłaszcza, jeśli nie mieszkasz w Poznaniu. Zapraszamy na terapię on-line lub spotkania telefoniczne.

Spotify logo
Facebook
Contact
SELF Przyjazne Terapie